Furniture, clocks, rugs and design

This sale has two sessions, please check the auction details for the order of sale | LIVE: keine Zusatzkosten | no extra charges

371 items 371 items
room Amsterdam

  • ( Lots: 4000-6561)
  • ( Lots: 7000-8294)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%

371 items

Verguld bronzen en messing zestien-arms kaarsenbolkroon in Renaissance-stijl, met dubbele adelaar. In twee etages diam. 116 en h. 105 cm [1]

Verguld houten kaarsenkroon in Louis XV-stijl met acht armen. diam. 69 en h. 86 cm [1]

Verguld bronzen geëlectrificeerde Mazarin kaarsenkroon, met acht armen diam. 87en h. 82 cm [1]

Zweden, messing vijflichts kaarsenkroon, 19e eeuw, met kristallen prisma 's, pegels en rozetten diam. 39 en h. 60 cm [1]

Engeland, messing bolvormige hallantaarn, met twaalf gebogen glazen vensters diam. 42 en h. 68 cm [1]

Verguld bronzen cilindervormige hallantaarn met vier bolvormige glazen vensters diam. 36 en h. 91 cm [1]

Geëlektrificeerde kristallen Waterford kaarsenkroon, 18e eeuw, met acht armen diam. 83 en h. 112 cm [1]

Bronzen cilindervormige hallantaarn in Louis XVI-stijl, met strikwerk en vier gegraveerde glazen vensters diam. 40 en h. 90 cm [1]

Messing kaarsenbolkroon, 18e eeuw, met zes armen en -sierarmen diam. 53 en h. 33 cm [1]

Verguld gelakt smeedijzeren tienlichts kaarsenkroon, 20e eeuw, met acanthusbladeren (één blad ontbreekt) diam. 85 en h. 104 cm [1]

Messing dertienlichts geëlektrificeerde kaarsenkroon met kristallen prisma's en pegels diam. 76 en h. 60 cm [1]

Cilindervormige messing hallantaarn in Louis XVI-stijl, met vier ruitjes diam. 26 en h. 61 cm [1]

Verguld bronzen cilindervormige hallantaarn in Louis XVI-stijl, ca. 1900, met vier bolgebogen glazen vensters diam. 39 en h. 89 cm [1]

Zwart gelakt stalen hallantaarn, kantig met acht ruitjes (overgelakt) diam. 30 en h. 76 cm [1]

Twaalflichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw, in twee etages diam. 63 en h. 64 cm [1]

Messing vijflichts kroon/kaarsenkroon in Louis XV-XVI-stijl met kristallen prisma's. Incompleet, gedemonteerd diam. 87 cm [1]

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Louis XVI. De opengewerkte kuif met o.a. landbouwgereedschap (oogstmaand) h. 146 en br. 73 cm [1]

Rechthoekige spiegel in rijkelijk bewerkte latoenkoperen lijst in Renaissance-stijl, met -kuif h. 143 en br. 90 cm [1]

Rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst, Empire, met halve kolommen. In de kuif vergulde strijdwagen h. 146 en br. 100 cm [1]

Spiegel in verguld en rijk gestoken houten lijst in Rococo-stijl, 19e eeuw h. 131 en br. 74 cm [1]

Vierkante gefacetteerde spiegel in schildpadlijst, 19e eeuw, met vergulde lijst en robbellijstwerk h. 80 en br. 80 cm [1]

Rechthoekige spiegel in geëboniseerde lijst, ca. 1900, met robbellijstwerk en vergulde lijst h. 80 en br. 75 cm [1]

Spiegel in schildpadlijst, Louis XIV, bekleed met latoenkoper h. 70 en br. 64 cm [1]

Spiegel in vergulde lijst in Rococo-stijl h. 100 en br. 54 cm [1]

Rechthoekige spiegel in rijk bewerkte lijst met o.a. voorstellingen van voluten en acanthusbladeren h. 105 en br. 86 cm [1]

Ovale spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl. De kuif met o.a. duiven, toorts en pijlenkoker h. 73 en br. 40 cm [1]

Ovale spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl, met in de kuif lauwerkrans en bazuinen h. 79 en br. 44 cm [1]

Smalle spiegel in verguld houten lijst, met afbeelding van jonge vrouw in de kuif (rest.) h. 81 en br. 19 cm [1]

Spiegel in mahoniehouten lijst in Queen Anne-stijl h. 67 en br. 37 cm [1]

Spiegel in mahoniehouten lijst, 19e eeuw, met marqueterie en bieswerk (stukje lijstwerk ontbreekt, besch.) h. 116 en br. 71 cm

Butlerspiegel in vergulde lijst, met adelaar h. 70 en br. 47 cm [1]

Convexspiegel/butlerspiegel, in verguld houten lijst met parelrand diam. 78 cm [1]

Convexspiegel/butlerspiegel, in verguld houten lijst met parelrand diam. 62 cm [1]

Zweden, rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Empire, met o.a. adelaar in de kap H. 198 en br. 92 cm. Herkomst: landgoed in Zweden [1]

Antieke Beluch bidkleed, Iran, ca. 1880 119 x 85 cm [1] Antique Beluch prayer rug, Iran, ca. 1880

Portugees kleed, Art Deco, 1940 571 x 347 cm [1]

Antieke Veramin Perzisch Mafrash, Iran, ca. 1880 (rest.) 122 x 90 cm [1] Antique Veramin Persian Mafrash, Iran, circa 1880 (rest.)

Lot 4203

Zumack kleed

Zumack kleed 193 x 133 cm [1]

Perzische Hamadan loper, Iran, gedateerd 1941 370 x 104 cm [1] Persian Hamadan runner with inscribed date, Iran, dated 1941

Lot 4205

Luri kleed

Luri kleed 198 x 141 cm [1]

Antiek Kaukasisch Talish kleed, Azerbeidzjan, laat 19e eeuw 210 x 99 cm [1] Antique Caucasian Talish rug, Azerbaijan, late 19th century

Antieke Perzische bagface, laat 19e eeuw 57 x 57 cm [1] Antique Persian bagface, late 19th century

Lot 4208

Yamout tas

Yamout tas 42 x 100 cm [1]

Antiek Turkmeens kleedje, Centraal Azië, 2e helft 19e eeuw 45 x 135 cm. [1] Antique Turkmen panel Central-Asia, 2nd half 19th Century

Lot 4210

Baluch kleed

Baluch kleed 252 x 170 cm [1]

Chinees kleed, Peking/Beijing, eerste helft 20e eeuw 355 x 310 cm [1] Chinese Peking/Beijing carpet, 1st half 20th century

Zumack kelim kleed 197 x 121 cm [1]

Perzisch zijden Qum kleed, gesigneerd, laat 20e eeuw 295 x 194 cm [1] Persian Qum 100% Silk carpet , Signed, late 20th Century

Lot 4214

Shiraz kleed

Shiraz kleed 253 x 163 cm [1]

Perzisch Kashan/Qazwin kleed, Iran, ca. 1935 395 x 310 cm [1] Persian Kashan/Qazwin carpet, Iran, ca. 1935

Kaskai Kelim kleed 225 x160 cm [1]

Antieke Nian Tudeshk kleed, Iran, ca. 1935 238 x 161 cm [1] Antique Nain Tudeshk carpet, Iran, ca. 1935

Lot 4218

Kazak kleed

Kazak kleed 217 x 146 cm [1]

Perzisch/Koerdisch Bidjar Wagireh fragment, Iran, ca. 1930 146 x 70 cm [1] Persian/Kurdish Bidjar Wagireh sampler rug, Iran, ca. 1930

Golfarang Zumack kleed 277 x 201 cm [1]