Louis XV damspiegel
Louis XV spiegel
Geslepen spiegel in eiken lijst
Geslepen spiegel in eiken lijst met gestoken kuif, 135 x 89 cm. ...[more]
Biedermeier spiegel in mahonie lijst, 19e eeuw, 77 x 40 cm. ...[more]
Geslepen spiegel in houten bewerkte lijst, eind 19e eeuw, 91 x 48 cm. ...[more]
Soesterspiegel in mahonie lijst
Soesterspiegel in mahonie lijst met gestoken kuif, 19e eeuw, 62 x 33 cm. ...[more]
Spiegel in vergulde lijst
Halspiegel in goudlak lijst
Halspiegel in goudlak lijst bekroond met schelpmotief, 72 x 40 cm. ...[more]
geslepen spiegel met lauwerkrans
Rechthoekige spiegel bekroond met lauwerkrans, 108 x 59 cm. ...[more]
Halspiegel in goudkleurige lijst
Halspiegel in goudkleurige lijst, 123 x 48 cm. ...[more]
Ovale geslepen spiegel bekroond met met lauwerkrans, 82 x 95 cm. ...[more]
Geslepen halspiegel in Empire lijst bekroond met putti in schelp voortgetrokken door duiven, eind 19e eeuw, 65 x 36 cm. ...[more]
Bronzen Louis XV -stijl spiegel (kaarsen